Zamieszkaj

w spokojnej okolicy

 

Wynajem

Sali na imprezy okolicznościowe

CIEPŁO

z Elkom - w każdym domu

 

ZADBAMY

o czystość w Twojej okolicy

Dostawa

wody

Powierz nam

zarządzanie swoją nieruchomością

18. 03. 05
Utworzono: 05 marzec 2018

BUDOWA CZTERECH BUDYNKÓW MIESZKALNYCH JEDNORODZINNYCH DWULOKALOWYCH 

W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ Z WBUDOWANYM GARAŻEM

W DOBRZENIU WIELKIM PRZY UL. IRYSOWEJ

 

1.Lokalizacja

Inwestycja budowlana znajduje się w niedalekiej okolicy istniejącego Osiedla Energetyk w Dobrzeniu Wielkim. Teren jest płaski, niezadrzewiony, ze wszystkich stron otoczony drogami oraz ciągami pieszo- jezdnymi. W niedalekiej okolicy znajduje się przedszkole, Szkoła Podstawowa, kościół, ośrodek zdrowia z dyżurującą karetką pogotowia, gminny ośrodek kultury w którym odbywa się wiele zajęć dla dzieci oraz dorosłych, Urząd Gminy, plac zabaw z siłownią zewnętrzną, wiele sklepów oraz restauracje.

2. Charakterystyka zabudowy

Na terenie przeznaczonym pod zabudowę w pierwszym etapie przewidziano budowę czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych z wbudowanym garażem.                                                                                                Każdy z budynków składać się będzie z dwóch segmentów:

  • segmentu mniejszego o pow. 77,40 m2 w cenie 356 400 zł brutto

  • segmentu większego o pow. 85,10 m2 w cenie 368 280 zł brutto

Każdy z segmentów składać się będzie z dwóch poziomów. Pierwszy poziom tzw. część dzienna składać się będzie z salonu połączonego z aneksem kuchennym ( z możliwością wyodrębnienia samodzielnej kuchni ), przedpokoju oraz w.c.. W segmencie większym w poziomie parteru dodatkowo pokój. Drugi poziom segmentu obejmuje komfortową strefę nocną, przeznaczoną do prywatnego odpoczynku domowników obejmującą dwie sypialnie, garderobę oraz ogólnodostępną łazienkę, którą można wyposażyć wg. własnej aranżacji.

Do każdego segmentu przynależeć będzie garaż dwustanowiskowy o pow. ok 40,40 m2 oraz pomieszczenie techniczne o pow. 4,6 m2 zlokalizowane pod budynkiem. Dodatkowym atutem każdego z segmentów jest zejście tarasowe prowadzące do własnego ogrodu przylegającego bezpośrednio do budynku.

Budynki budowane są przy zastosowaniu najlepszych współczesnych materiałów, kryte będą dachówką oraz papą. Oddawane będą w stanie deweloperskim z wykonanymi wylewkami, gładziami na ścianach oraz ogrzewaniem podłogowym na każdym poziomie. Ogrzewanie oraz ciepła woda zapewnione będą przez Elektrownię Opole. Każdy segment wyposażony będzie w własny wymiennik ciepła w związku z czym każdy z właścicieli będzie miał możliwość samodzielnego sterowania ciepłem.        

Inwestor posiada Decyzję nr 492/2017 z dnia 18 lipca 2017 roku wydaną przez Starostę Opolskiego w sprawie zatwierdzenia projektu budowlanego i udzielenia pozwolenia na budowę.

Wykonawcą inwestycji budowlanej jest Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe "FORBUD" s.c., z siedzibą w Opolu przy ul. Barlickiego 13

Więcej informacji w zakładce NIERUCHOMOŚCI - NOWE MIESZKANIA - NOWA INWESTYCJA DOBRZEŃ WIELKI IRYSOWA

W siedzibie spółki ELKOM w Opolu ul. Norweska 11

lub pod nr tel. 77 423 51 18 lub 665 10 30 38

w dniach pon. - pt. 7 -15 Aldona Kwosek