16. 10. 12
Odsłony: 6483

Szanowni Państwo

ELKOM sp. z o. o  funkcjonuje  na rynku nieruchomości już i od 1994 roku i dlatego też możemy powiedzieć że  o zarządzaniu Wspólnotami Mieszkaniowymi  i nieruchomościami komercyjnymi wiemy prawie  wszystko. Dzięki wysoko wykwalifikowanej i licencjonowanej kadrze oraz pełnej współpracy z członkami Zarządu gwarantujemy państwu uczciwe i rzetelne prowadzenie spraw wspólnotowych oparte na ustawie o własności lokali.

Obecnie Elkom Sp. z o. o zarządza 96 wspólnotami mieszkaniowymi w Opolu, Kup i Dobrzeniu Wielkim o  łącznej powierzchni ponad 213 000 m2. Fakt zarządzania tak znacznym zasobem umożliwia nam zapewnienie szerokiego zakresu usług przy jednoczesnym utrzymaniu niskich stawek wynagrodzenia za zarządzanie.

Ideą zarzadzania nieruchomością jest racjonalne wykorzystywanie środków finansowych będących własnością właścicieli nieruchomości, utrzymania jej w należytym stanie technicznym i obniżenia koszt utrzymania powierzchni wspólnej wraz z dbałością o estetykę w celu podniesienia wartości rynkowej nieruchomości. Dzięki naszym systemom informatycznym i telekomunikacyjnym zapewniamy państwu najszybszą i najwygodniejszą formę kontaktu, informacji  jak i weryfikacji płatności państwa lokali.

Jesteśmy przekonani że jako zarządca Wspólnoty Mieszkaniowej spełnimy państwa oczekiwania i będziemy prawidłowo realizować podstawowe cele właścicieli.